O mne

Jmenuji se Natalie, pocházím z Yorkshire v Anglii a v České republice žiji od roku 2007. Moc ráda kreslím. Vystudovala jsem módní návrhářství na Vysoké škole umění a designu v Leedsu, později jsem si zamilovala ilustraci a design a objevila v sobě vášeň pro vzory. Pustila jsem se tedy znovu do studia a v roce 2014.

Když jsem se přestěhovala do Prahy, učaroval mi český a moravský folklór, architektura a také příroda, ptáci a zvířata, jak je pozoruji na cestách českou a moravskou krajinou. Jsem také velkou fanynkou československého bytového designu 60. let.

Za hezkého počasí mě často najdete na lavičce v některém z blízkých parků, jak si kreslím nebo fotografuji. Ráda také cestuji po Čechách, Moravě a sousedních zemích. Deštivé dny pak tráví raději v muzeích a galeriích.

Máte-li zájem o moji práci – ať už o licenci mých návrhů, návrhy na zakázku, nebo o prodej mých výrobků, kontaktujte mne prosím. Část mého portfolia si můžete prohlédnout zde.

Zaujme-li vás některý z mých výrobků natolik, že si jej budete chtít koupit, navštivte prosím můj e-shop, Etsy nebo fler nebo zajděte do některého z obchodů, které mé výrobky prodávají.

Děkuji vám za návštěvu. Doufám, že se brzy zastavíte znovu.

Jsem také na Instagram Facebooku a na Twitteru.